Dažniausiai baldų medžiaginis ar odinis audinys dėvisi pakankamai greitai, todėl labai svarbi reguliari priežiūra. Namuose ar biuro patalpose, kuriuose yra kilimų, iki 80% dulkių ir purvo gali savo kelionę pabaigti ant jūsų baldų audinio. Todėl kiekvienam audiniui mūsų darbuotojai naudoja specialiai tam skirtas priemones, įrangą ir metodus:

 • Priemonės – Naudojame ekologiškas valymo priemones, kurios yra draugiškos Jūsų vaikams ir augintiniams. Patalpos nereikia palikti ir vėdinti po valymo darbų. Naudojamos valymo priemonės yra trijų rūšių: 
 1. Valymo priemonės naikinančios dulkines erkutes;
 2. Valymo priemonės naikinančios  dėmes;
 3. Valymo priemonės naikinančios kvapus;

Kokybiškos priemonės padeda naikinti visus šiuos tris išvardintus pagrindinius komponentus: dulkinės erkutės, dėmės, kvapai. Be viso šio, savo pranašumu pasižyminti priemonė yra neelergizuojanti, malonaus kvapo, švelnios sudėties. 

 • Įranga – Dirbame su galinga vokiška ‘Kaercher’ įranga, kuri pradėjo savo veiklą 1935 metais. Partneriai, kurie turi ilgalaikę patirtį kokybės santykyje – visuomet skatina tobulėti ir siekti patiems aukščiausios darbų atlikimo kokybės. Su patikima įranga darbai atliekami kokybiškiau, greičiau ir švariau. Naudojamos ‘Kaercher’ įrangos antgaliai saugo baldą, kadangi kraštai nėra smailių kampų, kas gali išpašyti ar suplėšyti audinio siūlus. 
 • Darbo metodika;
 1. Atvykus pas klientus įvertinamas baldų nusidevėjimo lygis bei esantis purvas ant jų;
 2. Atliekamas sausas giluminis valymas siekiant pašalinti susikaupusias dulkes esančias balde;
 3. Įsisenėjusios dėmės išpurškiamos atitinkančia chemija jų šalinimui; 
 4. Baldas išpurškiamas nuo dulkinių erkučių ir kvapų šalinančia priemone;
 5. Naudojami šepečiai ištrinti baldui efektyvesniam chemijos veikimui bei įsiskverbimui į esančias dėmes;
 6. Baldas skalaujamas vandeniu ištraukiant susikaupusį purvą bei priemones.
 • 7 dienų garantija!

Mes pasitikime savo darbu, todėl po savo valymo suteikiame klientams 7 dienų galimybę mums paskambinti,

Jeigu ieškote profesionalų savo namų švarai užtikrinti – susisiekite su mumis, kad galėtumėte nemokamai pasitarti dėl namų ar komercinių patalpų baldų valymo.