Nesijaudinkite, kad Jums prireiks gabenti Jūsų čiužinį iš namų norint atnaujinti ir išplauti visus nešvarumus bei dulkių erkutes. Mes atvykstame į Jūsų namus!

Jau nuo 1915 m. Valymo įmonės teikia rekomendacijas savo klientams valyti savo čiužinius kas 6 ar 12 mėnesių. Būtent  reguliari priežiūra padeda ilgiau išlaikyti brangią investiciją. 

Miegas yra svarbiausias komponentas siekiant palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Medžiagos elergizuojančios jūsų odą ar kvepavimo takus, gali trukdyti kokybiškam miegui. Atsiradusios dėmės ant čiužinio gali suteikti nemalonų vaizdą arba blogiau, turėti bakterijų: pelėsį ar netgi miltligę. Norint turėti gero miego aplinką yra svarbu, kad būtų sudarytos optimalios sąlygos. Dulkių erkutės gali sukelti bemieges naktis ir būtent tai gali būti susiję su neproduktyvia ir sunkiai koncentruota diena.

Norime supažindinti kaip atliekamas čiužinio valymas: kokiu būdu jis vėl tampa švaresnis, netenka nemalonių kvapų ir dezinfekuojamas.

  1. Pirmiausia čiužinys kruopščiai apžiūrimas. Siekiama aptikti dėmės kilmę. Nemalonaus čiužinio kvapo priežastis dažniausiai slepiasi kraujo, šlapimo ar prakaito dėmėse;
  2. Čiužinys yra nusiurbiamas sausu valymu. Tokiu būdu nuo matraso yra pašalinamos sausos dulkės, kietosios dalelės, esantys susikaupę nešvarumai ant paviršiaus. Tokiu būdu čiužinio valymas paruošiamas sekančiam etapui;
  3. Čiužinio audinys išpurškiamas priemonėmis, priklausomai nuo dėmių kilmės. Tai gali būti susidarę druskų paviršiai nuo prakaito ar šlapimo dėmių ar kraujo dėmės. 
  4. Išpurkštas audinys paliekamas su priemone apie 10-15 min. Dėmės trinamos šepečiu, siekiant, kad priemonės geriau prasiskverbtų į audinį ar šalintų susidariusias dėmes; 
  5. Čiužinys plaunas su karštu vandeniu. Karštas vanduo geriau įsiskverbia į audinį bei lengviau šalina susidarusias dėmes. Skalaujama daugiau nei keletą kartų, tam, kad audinyje neliktų priemonių ir geriau pasišalintų dėmės. 
  6. Kvapų šalininimui nudojami specialūs plovimo šampūnai. Pastebėta, kad maskuojantys dezodorantai kvapus, po kurio laiko tik dar labiau suaštrina nemalonų kvapą susidariusį ant čiužinio.

Jeigu ieškote profesionalų savo namų švarai užtikrinti – susisiekite su mumis, kad galėtumėte nemokamai pasitarti dėl čiužinio valymo esančio Jūsų namuose.