Jūsų namų ar biuro patalpų kilimai/kiliminės dangos ir audiniai gali lengvai tapti bakterijų ar kitų nepageidaujamų mikroorganizmų auginimo vieta. Kadangi šiuolaikiniai pluoštai ir audiniai yra tankiai austi – mikroorganizmų ar dulkinių erkučių natūralus pasišalinimas beveik neįmanomas. Dėl šių priežaščių valymas pasidaro sudėtingesnis, o dėmių susidarymo metu pritraukiama daugiau bakterijų. Dėl šių priežaščių gali atsirasti alergija, šienligė ar kitos kvepavimo takų ligos. Tai tik keletas priežaščių, kodėl mės esame pilno aptarnavimo komanda.

Kilimų ar kiliminių dangų valymas, nėra toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo karto. Valymas susideda iš daugybės komponentų, kuriuos reikia apsvarstyti: pvz: kokios kilmės dėmės, kas iš tikrųjų sukelia purvą ir šiukšles? Dėl kokių priežaščių atsiranda nemalonus kvapas? Mes galime atsakyti į visus šiuos klausimus. Toliau pateiksime komercinių ir namų patalpų kilimų/kiliminių dangų valymo ypatumus. 

  • Biuro kilimų, kiliminių dangų valymas. Kas yra komercinių patalpų kilimų, kiliminių dangų valymas?

Labai dažnai tenka dirbti su verslo klientais, kurių vienas iš pagrindinių tikslų – turėti švarias ir gražias patalpas. Kaip žinome, dauguma biuro patalpų mėgsta pasidengti grindis kilimine danga. Norint turėti švarias patalpas, labai svarbi nuolatinė priežiūra. Kasdieniniam naudojimui užtenka sauso kiliminės dangos siurbimo, tačiau norint pašalinti dėmes ar purvą – reikalingas giluminis cheminis valymas. 

Komercinių patalpų kilimų, kiliminių dangų valymas gali būti atliekamas keliais būdais.  Mūsų naudojama metodika dirbant komercinėse patalpose: 

  1. Šalinamos dulkinės erkutės iš kiliminės dangos;
  2. Šalinamos įsigėrusios dėmės į kiliminę dangą;
  3. Šalinami nemalonūs kvapai įsigėrę į kiliminę dangą.
  4. Įvertinama dėmės ar purvo kilmė
  • Namų patalpos kiliminės dangos ar kilimų valymas

Tikriausiai pastebėjote, kad kilimas, tai ta namų detalė, kuri dėvisi greičiausiai. Todėl labai svarbu pasirūpinti malonia švara po jūsų kojomis. Riebalai ar purvas įminti į jūsų kilimą, gali greitai pažeisti kilimo audinį ir tai dažniausiai sukeliama nudėvėto daikto išvaizda.

Kilimų valymas apima ne tik bendrą valymą, bet ir dezodoravimą, kvapų šalinimą, patalpos atgaivinimą. Esame įsitikinę, kad daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų turi naminių gyvūnėlių, o tai gali reikšti, kad kilimas bus įsigėręs augintinio kvapo ar primintis iš lauko atsinešto purvo. Tai įvertinus, rekomenduojama atnaujinti kas 6 ar 12 mėnesius kilimo audinį, kurį reguliariai prižiūrint, pasirūpinama ne tik švara, bet ir puikiai išlaikytu estetiniu vaizdu.

Jeigu ieškote profesionalų savo namų švarai užtikrinti – susisiekite su mumis, kad galėtumėte nemokamai pasitarti dėl namų ar komercinių patalpų kiliminės dangos ar kilimų priežiūros.