Grindų vaškavimas yra grindų valymo ir poliravimo metodas, kuris suteikia ne tik atnaujintos dangos blizgesį, bet ir padeda apsaugoti nuo didesnės žalos.

Yra keletas skirtingų metodų, kaip būtų galima vaškuoti grindis, tačiau reikia nepamiršti, kad kiekvienas būdas reikalauja, jog grindų paviršius būtų švarus ir sausas. Pireš pradedant vaškavimo darbus, pirmiausia, labai svarbu švariai nuplauti paviršių. Tam galima pasirinkti specializuotas priemones, kurių pagrindą sudaro spirituota ar mineralinė sudėtis, kas padeda lengviau pašalinti purvą. Nepriekaištingas paviršiaus nuvalymas užtikrina geresnį vaško įsiskverbimą į dangos paviršių.

Kai kuriais atvejais, prieš naudojant naują vašką, reikalingas seno, nusidevėjusio vaško šalinimas. Vaško šalinimui naudojamos specialios priemonės, kurių dėka nepažeidžiamas grindų paviršius. Naudojant specialią vaško šalinimo priemone, svarbu, kad patalpa būtų gerai vėdinama, naudojamos pirštinės, specialios kaukės ant veido. Šis metodas reikalauja šiek tiek daugiau laiko atliekant darbus, tačiau rezultatas uždėjus naują vaško sluoksnį ant grindų – dvigubai efektyvesnis ir veiksmingesnis. 

Vaškas ant kietojo grindų paviršiaus, padeda prailginti grindų tarnavimo laiką, grindys tampa mažiau slidžios, išlaiko patrauklesnį vaizdą. 

Jeigu ieškote profesionalų savo namų ar komercinių patalpų švarai užtikrinti – susisiekite su mumis, kad galėtumėte nemokamai pasitarti dėl grindų vaškavimo.